mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Hel – serwis opon na trasie

Mobilna wulkanizacja Hel – najważniejsze mocne strony naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON HEL

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR HEL – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR HEL 24H

Jak widać, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)