mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Hajnówka – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Hajnówka – istotne atuty naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON HAJNÓWKA

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR HAJNÓWKA – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR HAJNÓWKA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Zapewniamy efektywny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)