mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gryfice – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gryfice – istotne mocne strony naszego serwisu

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są stale polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON GRYFICE

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GRYFICE – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół i ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GRYFICE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (2 votes)