mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Grajewo – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Grajewo – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy fachowców mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GRAJEWO

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GRAJEWO – Naprawa kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa opon w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GRAJEWO 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Gwarantujemy profesjonalny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)