mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gorzów Śląski – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gorzów Śląski – podstawowe zalety naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GORZÓW ŚLĄSKI

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GORZÓW ŚLĄSKI – Naprawa opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi zleceniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GORZÓW ŚLĄSKI 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)