mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Góra – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Góra – istotne zalety naszego serwisu

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności mechaników mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GÓRA

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GÓRA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GÓRA 24H

Jak można zauważyć, posiadamy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Oferujemy efektywny serwis kół w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)