mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Golina – mobilny serwis opon

Jesteśmy grupą mającą wieloletnie doświadczenie w branży mobilnej naprawy opon. Potrafimy wykonywać działania charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że przyjeżdżamy do usługobiorców lub w teren.

Wykwalifikowani specjaliści zajmujący się wulkanizacją w terenie

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz idealnie znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i dużą precyzję działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Rozległy zakres wykonywanych usług – całodobowe wsparcie z dojazdem do klienta

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani pracownicy realizują zlecenia na rzecz klientów indywidualnych, firm oraz pozostałych użytkowników i właścicieli aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Pomocy mogą u nas szukać również użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim proponujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana gum na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie kół,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Trzeba zaznaczyć, że docieramy do zleceń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)