mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Goleniów – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą ogromne doświadczenie w branży mobilnej wulkanizacji. Potrafimy realizować działania charakterystyczne dla firm stacjonarnych. Wyróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do usługobiorców lub na trasę.

Porządni specjaliści z sektora wulkanizacji – gwarancja skuteczności świadczonych usług

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są stosownie przeszkolone i świetnie znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy nowoczesne wyposażenie, które przekłada się na sprawne tempo i dużą precyzję działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Bogaty zakres świadczonych usług – całodobowa obsługa mobilna

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani fachowcy wykonują zadania na rzecz osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz pozostałych użytkowników i właścicieli aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych z naczepami. Pomocy mogą u nas szukać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn wykorzystywanych w branży rolniczej i budowlanej. Każdemu gwarantujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym zestawie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– profesjonalne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Należy dodać, że docieramy do zleceń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta oraz inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)