mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gołdap – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gołdap – podstawowe atuty naszego serwisu

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GOŁDAP

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GOŁDAP – Wymiana kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Każdemu zapewniamy fachowe wsparcie w trybie 24/7.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GOŁDAP 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)