mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gołańcz – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gołańcz – wykwalifikowany personel i nowoczesny sprzęt

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GOŁAŃCZ – doskonała jakość usług

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GOŁAŃCZ – całodobowy serwis ogumienia w terenie

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi zleceniami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GOŁAŃCZ 24H – poważne podejście do zleceń

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)