mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gniew – serwis opon na trasie

MOBILNA WULKANIZACJA GNIEW

Kluczowa zaleta naszej firmy to zapewnianie klientom dostępu do szerokiej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u zlecającego,
– sezonowa i awaryjna wymiana gum na obręczach,
– sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół,
– bezproblemowa naprawa ogumienia na miejscu uszkodzenia,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON GNIEW

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się bogatym zakresem wsparcia obejmującym różnorodne prace. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do osób prywatnych, jak też do firm reprezentujących różne branże. Potrafimy świetnie poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GNIEW – Dlaczego nasza oferta jest godna zainteresowania?

Sporo klientów docenia świadczenie przez nas usług całodobowo, również w okresie świąt, weekendy oraz inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie eliminuje potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych pracowników wykonujących usługi dbając o ich idealną jakość i skuteczność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GNIEW 24H

Do grona naszych mocnych stron można uwzględnić zatrudnianie zespołu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, doskonałymi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w specjalnych szkoleniach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do regularnie rosnących wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z aut dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania i innych form naprawy ogumienia na trasie lub u zleceniodawcy. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na spore grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję rynkową.

5/5 - (1 vote)