mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Głuszyca – mobilny serwis

MOBILNA WULKANIZACJA GŁUSZYCA

Kluczowa zaleta naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do bogatej oferty uwzględniającej różnorodne usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u zlecającego,
– okresowa i awaryjna wymiana gum na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia oraz pompowanie opon,
– profesjonalna naprawa kół na miejscu usterki,
– wymiana kół z obręczami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON GŁUSZYCA

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się bogatym zakresem wsparcia obejmującym różne usługi. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do osób prywatnych, jak też do firm reprezentujących różne gałęzie gospodarki. Jesteśmy w stanie świetnie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w autach osobowych, dostawczych jak również ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GŁUSZYCA – Czemu nasza oferta jest godna zainteresowania?

Sporo klientów docenia realizację przez nas pracy całodobowo, również w święta, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasza pomoc eliminuje potrzebę samodzielnej naprawy i wymiany koła oraz dostarczania go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych specjalistów realizujących usługi z dbałością o ich optymalną jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GŁUSZYCA 24H

Do grona naszych zalet można zaliczyć zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić szeroką wiedzą, doskonałymi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i dużym doświadczeniem. Regularnie bierzemy udział w profesjonalnych kursach sprawiających, że jakość naszego wsparcia jest dopasowana do stale rosnących wymagań rynkowych.

Nie należy zapominać o naszym sprzęcie. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania i innych form naprawy opon na trasie lub u klienta. Nie powinno więc nikogo dziwić to, że takie atuty przekładają się na rozległe grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą ugruntowaną pozycję rynkową.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)