mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Głuchołazy – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Głuchołazy – kluczowe zalety naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności fachowców mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Kolejną kluczową zaletą naszego serwisu jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GŁUCHOŁAZY

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GŁUCHOŁAZY – Wymiana kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GŁUCHOŁAZY 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)