mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Głubczyce – mobilny serwis opon

MOBILNA WULKANIZACJA GŁUBCZYCE

Istotna mocna strona naszej firmy to zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty obejmującej różnorodne usługi, takie jak między innymi:

– naprawa opon u zleceniodawcy,
– okresowa i awaryjna wymiana ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
– bezproblemowa naprawa ogumienia na miejscu usterki,
– wymiana kół z obręczami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON GŁUBCZYCE

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się bogatym zakresem pomocy obejmującym różne prace. Nasza oferta jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różne sektory gospodarki. Umiemy świetnie poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w pojazdach osobowych, dostawczych oraz zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GŁUBCZYCE – Czemu nasza oferta jest godna zainteresowania?

Wielu klientów docenia fakt świadczenia przez nas pracy całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od ich godziny. Nasze wsparcie eliminuje konieczność samodzielnej naprawy lub wymiany ogumienia oraz dostarczania go do stacjonarnego serwisu wulkanizacyjnego. Należy jedynie poczekać na naszych fachowców realizujących usługi dbając o ich optymalną jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GŁUBCZYCE 24H

Do grona naszych mocnych stron można uwzględnić zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, wysokimi kwalifikacjami oraz doskonałymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w różnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dostosowana do regularnie rosnących wymagań branżowych.

Nie należy zapominać o naszym wyposażeniu. Korzystamy z aut dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania oraz pozostałych form naprawy opon na trasie albo u klienta. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na szerokie grono zadowolonych klientów oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)