mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Głowno – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Głowno – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy mechaników mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług można więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON GŁOWNO

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GŁOWNO – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GŁOWNO 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)