mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Głogówek – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Głogówek – podstawowe atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową zaletą naszej firmy jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON GŁOGÓWEK

Należy też zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy też swoje źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR GŁOGÓWEK – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa opon na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GŁOGÓWEK 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy interesującą ofertę obejmującą wiele rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)