mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Gliwice – mobilny serwis opon

Gliwice to miejscowość zlokalizowana w województwie śląskim na terenie aglomeracji katowickiej. Jest to siedziba wielu firm przemysłowych oraz reprezentujących inne branże. Ponadto mieszka tu wielu ludzi. W pobliżu przebiegają autostrady A1, A4 i inne trasy tworząc ważny węzeł komunikacyjny. Nic więc dziwnego, że codziennie na lokalnych drogach użytkowanych jest mnóstwo typów pojazdów. Czasami może dojść do awarii, w przypadku której dużego wsparcia udzielają pracownicy naszego mobilnego serwisu ogumienia.

Szeroka oferta usługowa z zakresu mobilnego serwisu opon w Gliwicach

Nasza profesjonalna oferta jest ciekawa i uwzględnia wiele różnych rodzajów usług, takich jak na przykład:

  • naprawa ogumienia na trasie,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • mobilna naprawa opon u klientów,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • wymiana opon bez felg (sezonowo i awaryjnie),
  • efektywne i dokładne wyważanie kół.

Zaprezentowaną ofertę przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych, firm czy też instytucji oraz innych podmiotów, które reprezentują różne branże. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z zadaniami powiązanymi z wulkanizacją, które są wykonywane mobilnie w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też zestawach TIR.

Dlaczego nasze usługi są godne zainteresowania?

Naszym gliwickim klientom zapewniamy wykonywanie usług całodobowo przez cały rok, również w okresie świąt, w czasie weekendów albo późno w nocy. Skontaktować się z nami można drogą telefoniczną niezależnie od dnia i jego pory. Za sprawą naszego wsparcia klienci mają możliwość uniknięcia kłopotów z zakresu samodzielnej wymiany kół czy też dostarczania uszkodzonych opon do stacjonarnych warsztatów wulkanizacyjnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GLIWICE 24H

W naszym serwisie zatrudnieni są doświadczeni i wykwalifikowani fachowcy, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Są to więc istotne zalety, które sprawiają, że wykonywane przez nas zlecenia charakteryzują się wysoką jakością. Poza tym nasi pracownicy poprawiają własne kwalifikacje dzięki regularnym szkoleniom obejmującym fachowy i kompleksowy serwis ogumienia samochodowego.

Nasze auta serwisowe są wyposażone w nowoczesny sprzęt do naprawy, wyważania i szeroko pojętego serwisu ogumienia na trasie. Posiadamy własne akumulatory i agregaty, więc potrafimy wykonywać zlecenia z dala od tradycyjnych źródeł energii elektrycznej.

5/5 - (1 vote)