mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Glinojeck – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą ogromne doświadczenie w branży mobilnej naprawy ogumienia. Potrafimy wykonywać zadania typowe dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że dojeżdżamy do zleceniodawców lub w teren.

Specjalistyczny zespół wulkanizacyjny – profesjonalne usługi

W naszej firmie zatrudnione są osoby, które są odpowiednio przeszkolone i świetnie znają się na zleceniach związanych z ogumieniem. Do dyspozycji pracowników oddajemy profesjonalne wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i dużą dokładność działania. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z wykonywanych napraw.

Spory zakres świadczonych usług w Glinojecku i okolicach

Zatrudnieni przez nas wykwalifikowani fachowcy realizują zlecenia dla osób prywatnych, firm oraz pozostałych użytkowników i posiadaczy aut ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas szukać też użytkownicy aut osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu gwarantujemy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie felg,
– wymienianie kół z obręczami,
– fachowe wyważanie opon,
– kontrola ciśnienia i pompowanie kół.

Wystarczy jedynie kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Trzeba zaznaczyć, że wyruszamy do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały czas, również w weekendy, święta i inne dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

5/5 - (1 vote)