mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Giżycko – mobilny serwis opon

Giżycko to miasto znajdujące się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Działa tu wiele firm z różnych branż oraz mieszka tu również sporo ludzi i działa mnóstwo instytucji. Położenie geograficzne w pobliżu wielu jezior sprawia, że Giżycko jest też niezwykle atrakcyjne pod względem turystyki. To wszystko sprawia, że na pobliskich trasach można zauważyć wzmożony ruch pojazdów mechanicznych. Czasami może w nich dojść do nagłej awarii ogumienia. Udzielamy fachowej pomocy w przypadku takich kłopotów.

Mobilny serwis opon w Giżycku – interesująca oferta usługowa

Posiadamy profesjonalną i ciekawą ofertę, która obejmuje sporo typów usług, takich jak między innymi:

  • profesjonalna wymiana opon bez felg (sezonowo i w trybie awaryjnym),
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • mobilna naprawa ogumienia u klientów i na trasie,
  • precyzyjna kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • dokładne wyważanie kół.

Nasza oferta została przygotowana dla osób prywatnych, firm, instytucji oraz innych podmiotów korzystających z pojazdów. Zapewniamy fachową wulkanizację mobilną w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także zestawach TIR (ciągniki siodłowe z naczepami).

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

Wszystkim naszym klientom z Giżycka zapewniamy całodobową realizację usług przez cały rok, również w czasie świąt, weekendów i innych dni wolnych od pracy, a także w późnych godzinach nocnych. Reagujemy więc na zgłoszenia telefoniczne w trybie 24/7. Po skutecznej naprawie pojazd jest gotowy do dalszej jazdy, więc nie trzeba martwić się samodzielnym demontażem koła i dostarczaniem go do stacjonarnego warsztatu.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR GIŻYCKO 24H

Nasze pojazdy serwisowe są wyposażone w nowoczesne urządzenia i maszyny do wyważania, naprawy, pompowania i kompleksowego serwisu opon w terenie. Działamy również z dala od standardowej sieci elektrycznej dzięki naszym własnym źródłom zasilania.

Zatrudniamy wykwalifikowanych oraz doświadczonych pracowników mogących się pochwalić szeroką wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Są to ważne atuty przekładające się na wysoką jakość oraz precyzję wykonywanych zadań wulkanizacyjnych. Przekłada się to na maksymalne zadowolenie naszych klientów z regionu Giżycka i nie tylko.

4/5 - (14 votes)