mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Frombork – mobilny serwis opon

MOBILNA WULKANIZACJA FROMBORK

Kluczowa zaleta naszej firmy to zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty obejmującej zróżnicowane usługi, takie jak na przykład:

– naprawa opon u zleceniodawcy,
– okresowa i awaryjna wymiana ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia oraz pompowanie opon,
– skuteczna naprawa ogumienia na miejscu awarii,
– wymiana kół z obręczami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON FROMBORK

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się szerokim zakresem wsparcia obejmującym różnorodne usługi. Nasza oferta jest przygotowana zarówno do osób prywatnych, jak też do firm reprezentujących różne branże. Umiemy doskonale poradzić sobie z serwisem mobilnym ogumienia w samochodach osobowych, dostawczych jak również ciężarowych.

MOBILNY SERWIS OPON TIR FROMBORK – Czemu oferta naszego serwisu jest godna uwagi?

Duże grono klientów docenia realizację przez nas pracy całodobowo, również w święta, weekendy oraz pozostałe dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasza pomoc wyklucza konieczność samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz przywożenia go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych specjalistów wykonujących usługi dbając o ich doskonałą jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR FROMBORK 24H

Nie wolno zapominać o wyposażeniu naszego serwisu. Korzystamy z pojazdów dostawczych wyposażonych w odpowiednie zasilanie oraz wyposażenie do montażu, wyważania i pozostałych form naprawy opon w terenie albo u klienta. Nic więc dziwnego, że takie zalety przekładają się na duże grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą pewną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)