mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Elbląg – mobilny serwis opon

Elbląg to dość ważna miejscowość położona w województwie warmińsko-mazurskim. Jest to siedziba powiatu elbląskiego na obszarze której działa wiele instytucji i firm. Jest to też miejsce zamieszkania wielu ludzi. Zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje, korzystają każdego dnia z różnych typów pojazdów, więc popyt na usługi motoryzacyjne jest spory. Godna uwagi jest na przykład nasza oferta obejmująca mobilny serwis ogumienia dla klientów z Elbląga i okolic.

Dojeżdżamy: Pasłęk, Braniewo, Tolkmicko, Frombork, Stary Dzierzgoń, Pasłęk, Sztutowo, Gronowo Elbląskie, Rybina

Szeroka oferta mobilnych usług wulkanizacyjnych w Elblągu

W ofercie naszej firmy można znaleźć różnorodne usługi, takie jak na przykład:

  • naprawa opon u klientów,
  • sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
  • naprawa opon w terenie,
  • wymiana kół wraz z felgami,
  • sezonowa i awaryjna wymiana ogumienia na jednym komplecie felg,
  • skuteczne wyważanie w trybie mobilnym.

Jak widać, nasza oferta jest szeroka i obejmuje różne typy usług. Przygotowaliśmy ją dla klientów indywidualnych, instytucji i firm reprezentujących różne typy branż. Potrafimy doskonale poradzić sobie z mobilną wulkanizacją w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz zestawach TIR (ciągnik siodłowy + naczepa).

Dlaczego my? Kluczowe atuty naszej oferty

Świadczymy całodobową obsługę klientów w czasie świąt oraz weekendów czy też w późnych godzinach nocnych. Gwarantujemy więc fachowe wsparcie niezależnie od dnia i godziny. Dzięki naszemu wsparciu nie trzeba stresować się samodzielną naprawą ogumienia oraz jego przewozem do stacjonarnego warsztatu. Trzeba tylko zgłosić telefonicznie awarię i poczekać na przyjazd fachowców, którzy doskonale poradzą sobie z konkretnym problemem.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ELBLĄG 24H

Jeśli mowa o mocnych stronach naszej firmy, warto pamiętać o tym, że zatrudniamy pracowników posiadających wysokie kwalifikacje, szeroką wiedzę oraz doskonałe umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Regularnie poszerzamy nasze kwalifikacje poprzez uczestnictwo w specjalnych szkoleniach. To sprawia, że pomimo zwiększających się wymogów rynkowych, potrafimy zawsze zapewniać wysoką jakość usług.

Korzystamy też z nowoczesnych pojazdów dostawczych, w których znajduje się profesjonalny sprzęt do wulkanizacji mobilnej. Dzięki własnym dodatkowym akumulatorom i agregatom, potrafimy realizować zlecenia w miejscach bez dostępu do standardowego zasilania elektrycznego.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się