mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dzierzgoń – serwis opon na trasie

Mobilna wulkanizacja Dzierzgoń – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług specjalistów mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są regularnie polepszane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszego serwisu jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON DZIERZGOŃ

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DZIERZGOŃ – Wymiana ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z oponami. Każdy może liczyć na profesjonalną obsługę.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DZIERZGOŃ 24H

Jak widać, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą wiele typów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów aut. Oferujemy skuteczny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)