mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Duszniki-Zdrój – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Duszniki-Zdrój – podstawowe mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON DUSZNIKI-ZDRÓJ

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi sprzętami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DUSZNIKI-ZDRÓJ – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DUSZNIKI-ZDRÓJ 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Gwarantujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

mobilny serwis opon TIR
5/5 - (1 vote)