mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Drawsko Pomorskie – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Drawsko Pomorskie – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON DRAWSKO POMORSKIE

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła prądu umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DRAWSKO POMORSKIE – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa opon na trasie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DRAWSKO POMORSKIE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów aut. Oferujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (2 votes)