mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dębno – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dębno – podstawowe atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach specjalistycznych szkoleń. To umożliwia wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zleceń całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON DĘBNO

Trzeba też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DĘBNO – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zapewnienie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane między innymi z następującymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DĘBNO 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Oferujemy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)