mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Darłowo – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Darłowo – podstawowe atuty naszego serwisu

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną kluczową zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy usługobiorca może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON DARŁOWO

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DARŁOWO – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DARŁOWO 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów samochodów. Zapewniamy skuteczny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

4.8/5 - (25 votes)