mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Daleszyce – mobilny serwis

Jesteśmy grupą mającą spore doświadczenie w sektorze terenowej wulkanizacji. Potrafimy realizować zlecenia charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że docieramy do klientów lub w teren.

Wykwalifikowani fachowcy z sektora wulkanizacji – zapraszamy!

W naszej firmie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone oraz idealnie znają się na zadaniach powiązanych z wulkanizacją. Do dyspozycji pracowników oddajemy fachowe wyposażenie, które zapewnia szybkie tempo i wysoką precyzję pracy. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z wykonywanych usług.

Interesująca oferta usługowa dla każdego – skuteczne wsparcie 24/7

Pracujący u nas wyspecjalizowani pracownicy realizują zadania dla osób prywatnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli aut ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas poszukiwać również właściciele pojazdów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim zapewniamy ofertę uwzględniającą działania, takie jak:

– naprawianie oraz klejenie uszkodzonych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– profesjonalne wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia konieczności skorzystania z naszej pomocy. Trzeba wspomnieć, że docieramy do zgłoszeń całodobowo przez cały czas, również w weekendy, dni świąteczne i inne dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)