mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dąbrowa Górnicza – mobilny serwis opon

Dąbrowa Górnicza to miejscowość położona na obszarze województwa śląskiego, w regionie aglomeracji katowickiej oraz Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest to miejsce zamieszkania wielu ludzi oraz siedziba różnych firm. To oraz bliskość autostrad A1 i A4, a także pozostałych ważnych tras sprawia, że na lokalnych drogach można obserwować wzmożony ruch. Nic więc dziwnego, że w tym regionie można zauważyć spore zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasza działalność z zakresu serwisu mobilnego ogumienia.

Szeroki zakres usług mobilnego serwisu opon w Dąbrowie Górniczej

Możemy się pochwalić atrakcyjną ofertą obejmującą różne rodzaje usług, takich jak na przykład:

  • skuteczna i bezproblemowa naprawa ogumienia u klientów,
  • profesjonalna mobilna wulkanizacja na trasie,
  • sprawdzanie ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
  • wymiana kół wraz z felgami (sezonowa i awaryjna),
  • wymiana samych opon (sezonowa i awaryjna),
  • skuteczne i precyzyjne wyważanie kół.

Powyższa oferta jest dostępna dla klientów indywidualnych, instytucji, firm czy też podmiotów, które reprezentują różne branże. Potrafimy doskonale poradzić sobie z zadaniami z zakresu wulkanizacji, które są wykonywane w trybie mobilnym w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też zestawach TIR.

Dlaczego nasze usługi są godne uwagi?

Zapewniamy całodobowe wykonywanie usług, również w czasie świąt, weekendów oraz dni wolnych od pracy. Poza tym wykonujemy zlecenia późno w nocy, niezależnie od dnia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego, w przypadku pojawienia się potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Nasze usługi sprawiają, że klient może uniknąć samodzielnego demontażu i problematycznego dostarczania opon do serwisów działających stacjonarnie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DĄBROWA GÓRNICZA 24H

Zatrudniamy doświadczonych oraz wykwalifikowanych fachowców, którzy mogą się pochwalić rozległą wiedzą oraz doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Są to bardzo ważne atuty sprawiające, że prowadzona przez nas działalność cechuje się świetną jakością. Poza tym nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia poprawiające ich kwalifikacje z zakresu kompleksowego i profesjonalnego serwisu ogumienia.

Posiadamy również pojazdy dostawcze, w których znajdują się stosowne urządzenia i narzędzia do naprawiania, wyważania i serwisu opon na trasie. Ponadto posiadamy własne źródła zasilania, więc potrafimy wykonywać zlecenia z dala od stacjonarnych źródeł prądu.

4.7/5 - (4 votes)