mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dąbrowa Białostocka – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Dąbrowa Białostocka – najważniejsze zalety naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszej pomocy możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać koła czy tez dostarczać go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR DĄBROWA BIAŁOSTOCKA – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z następującymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR DĄBROWA BIAŁOSTOCKA 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą sporo typów usług. Trzeba podkreślić, że została ona stworzona z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów aut. Oferujemy efektywny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)