mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Człuchów – wymiana opon na drodze

Mobilna wulkanizacja Człuchów – istotne mocne strony naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych szkoleń. To umożliwia realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy zleceniodawca może zaoszczędzić mnóstwo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CZŁUCHÓW

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CZŁUCHÓW – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi działaniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZŁUCHÓW 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)