mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czerwionka-Leszczyny – mobilny serwis

Czerwionka-Leszczyny to bardzo istotne miasto w województwie śląskim położone w powiecie rybnickim, w pobliżu aglomeracji katowickiej. Na obszarze tej miejscowości działa wiele firm i instytucji. Ponadto jest to miejsce zamieszkania sporego grona osób. Za sprawą pobliskiej autostrady A1 oraz drogi 78, Czerwionka-Leszczyny to istotny węzeł komunikacyjny. Nic więc dziwnego, że na lokalnych drogach można zauważyć sporo rodzajów pojazdów. To przekłada się na spory popyt na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasz mobilny serwis wulkanizacyjny.

Mobilna wulkanizacja Czerwionka-Leszczyny – mocne strony naszego serwisu

Podstawowa zaleta naszego serwisu to zatrudnianie wykwalifikowanych fachowców posiadających duże doświadczenie, szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności praktyczne. Dzięki regularnym szkoleniom, cechy te są stale rozwijane. Przekłada się to na skuteczną realizację zleceń u klientów albo bezpośrednio na trasie w miejscu awarii ogumienia.

Dojeżdżamy: Jastrzębie-Zdrój, Żory, Wodzisław Śląski, Radlin, Rudy, Rybnik, Orzesze, Marklowice, Pszów, Suszec

Godny uwagi jest również nasz nowoczesny sprzęt. Posiadamy mobilne wyposażenie montażowe, przeznaczone do wyważania opon, a także sprężarkami i pozostałymi narzędziami niezbędnymi do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Dysponujemy również swoimi źródłami zasilania, dzięki którym można wykonywać zlecenia w trasie, z dala od standardowego zasilania elektrycznego.

Kolejna mocna strona naszego serwisu to realizacja zleceń całodobowo przez cały rok. Nasze wsparcie jest dostępne w weekendy oraz dni wolne od pracy lub w późnych godzinach nocnych. Nasze usługi umożliwiają zaoszczędzenie sporej ilości czasu i nerwów, ponieważ nie trzeba samodzielnie demontować koła i dostarczać go do stacjonarnego serwisu. Po wykonaniu przez nas usługi w terenie, można ruszyć w dalszą podróż.

Całodobowa wymiana opon w Czerwionce-Leszczynach

Jeśli mowa o naszych atutach to trzeba dodać, że gwarantujemy klientom szeroki zakres usług. Nasza pomoc w zakresie serwisu opon obejmuje między innymi poniższe działania:

  • naprawa opon u klienta lub na trasie,
  • awaryjna i sezonowa wymiana kół oraz opon na felgach,
  • profesjonalne wyważanie,
  • sprawdzanie ciśnienia i pompowanie kół.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZERWIONKA-LESZCZYNY 24H

Nasza oferta jest rozległa i obejmuje różne typy usług. Warto dodać, że mogą z niej korzystać osoby prywatne, firmy oraz instytucje korzystające z różnych typów samochodów. Gwarantujemy skuteczne wsparcie w zakresie serwisu opon w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych i pojazdach specjalnych.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się