mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czerwińsk nad Wisłą – mobilny serwis

Jesteśmy grupą posiadającą wieloletnie doświadczenie w sektorze terenowej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie realizować prace typowe dla serwisów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak to, że dojeżdżamy do klientów lub na trasę.

Specjalistyczny personel wulkanizacyjny

W naszym przedsiębiorstwie pracują osoby, które są odpowiednio przeszkolone i świetnie znają się na zleceniach powiązanych z wulkanizacją. Do ich dyspozycji oddajemy innowacyjne wyposażenie, które zapewnia sprawne tempo i wysoką dokładność działania. To z kolei oznacza, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Szeroki zakres realizowanych usług

Nasi wyspecjalizowani pracownicy realizują zlecenia dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw oraz innych użytkowników i właścicieli pojazdów ciężarowych oraz ciągników siodłowych i naczep. Pomocy mogą u nas poszukiwać też właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Każdemu proponujemy ofertę obejmującą usługi, takie jak:

– naprawa i wulkanizacja zniszczonych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie felg,
– wymiana kół z obręczami,
– skuteczne wyważanie ogumienia,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy jedynie kontakt drogą telefoniczną, w celu zgłoszenia potrzeby skorzystania z naszej pomocy. Należy wspomnieć, że docieramy do zleceń w trybie 24h przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, a także późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszych usług.

5/5 - (1 vote)