mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czeladź – mobilny serwis opon

Czeladź to miejscowość zlokalizowana w województwie śląskim na terenie aglomeracji katowickiej. Jest to siedziba wielu firm przemysłowych oraz reprezentujących inne branże. Ponadto mieszka tu wielu ludzi. W pobliżu przebiegają autostrady A1, A4 i inne trasy tworząc istotny węzeł komunikacyjny. Nic więc dziwnego, że codziennie na lokalnych drogach użytkowanych jest mnóstwo typów pojazdów. Czasami może dojść do awarii, w przypadku której dużego wsparcia udzielają pracownicy naszego mobilnego serwisu ogumienia.

Rozległa oferta usługowa z zakresu mobilnego serwisu ogumienia w Czeladzi

Nasza profesjonalna oferta jest interesująca i uwzględnia sporo różnych rodzajów usług, takich jak na przykład:

  • naprawa ogumienia na trasie,
  • wymiana opon bez felg (sezonowo i awaryjnie),
  • mobilna naprawa opon u klientów,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół razem z felgami,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • efektywne i dokładne wyważanie kół.

Zaprezentowaną ofertę przygotowaliśmy dla klientów indywidualnych, firm czy też instytucji oraz innych podmiotów, które reprezentują różne branże na obszarze Czeladzi. Potrafimy skutecznie poradzić sobie z zadaniami powiązanymi z wulkanizacją, które są wykonywane mobilnie w pojazdach osobowych, ciężarowych, dostawczych czy też zestawach TIR.

Dojeżdżamy: Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Chorzów, Świętochłowice, Piekary Śląskie, Siemianowice Śląskie, Katowice, Tarnowskie Góry, Mysłowice, Knurów, Będzin, Gierałtowice, Zabrze, Dąbrowa Górnicza

Dlaczego warto zdecydować się na nasze wsparcie?

Naszym klientom z Czeladzi gwarantujemy realizację usług całodobowo przez cały rok, również w okresie świąt, w czasie weekendów albo późno w nocy. Skontaktować się z nami można dzwoniąc pod nasz numer alarmowy niezależnie od dnia i jego pory. Za sprawą naszego wsparcia klienci mają możliwość uniknięcia kłopotów z zakresu samodzielnej wymiany kół czy też dostarczania uszkodzonych opon do stacjonarnych warsztatów wulkanizacyjnych.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZELADŹ 24H

Jesteśmy firmą zatrudniającą wykwalifikowanych oraz doświadczonych fachowców, którzy są w stanie pochwalić się szeroką wiedzą i doskonałymi umiejętnościami. Mamy więc do czynienia z atutami przekładającymi się na doskonałą jakość wykonywanych zleceń. Dodatkowo członkowie naszego personelu poprawiają swoje kwalifikacje poprzez regularne uczestniczenie w szkoleniach z zakresu profesjonalnej mobilnej wulkanizacji.

Nasze auta serwisowe posiadają nowoczesne wyposażenie do wymiany, naprawy, wyważania i kompleksowych zadań serwisowych, a także wulkanizacyjnych w terenie. Korzystamy z własnych agregatów i akumulatorów, które umożliwiają nam pracę z dala od tradycyjnych źródeł prądu.

5/5 - (1 vote)

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności

Polityka prywatności
Nie zgadzam się