mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czeladź – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czeladź – porządna firma i wysokiej jakości usługi

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności fachowców posiadających rozległą wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszego wsparcia mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom usługobiorca może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON CZELADŹ – SPRAWNY DOJAZD DO KLIENTÓW

Warto też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CZELADŹ – skuteczne usługi naprawcze i serwisowe 24/7

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego serwisu jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch zestawów felg) oraz ogumienia na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZELADŹ 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Zapewniamy efektywny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)