mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czechowice-Dziedzice – mobilny serwis

Czechowice-Dziedzice to jedna z kluczowych lokalizacji województwa śląskiego. Na terenie tej miejscowości działa mnóstwo instytucji i firm oraz jest to miejsce zamieszkiwania wielu osób. Czechowice-Dziedzice to również ważny węzeł komunikacyjny, więc duży ruch drogowy w tym regionie nie powinien być niczym nadzwyczajnym. Duża ilość samochodów przekłada się na ogromny popyt na różnorodne usługi z branży motoryzacyjnej. W ofercie naszej firmy znajdziecie wsparcie w zakresie terenowego serwisu opon w Czechowicach-Dziedzicach i regionie.

Mobilna wulkanizacja Czechowice-Dziedzice – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Istotnym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy specjalistów posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszego wsparcia można więc korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić sporo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CZECHOWICE-DZIEDZICE

Należy również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u zleceniodawców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CZECHOWICE-DZIEDZICE – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z kołami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZECHOWICE-DZIEDZICE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą sporo typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Gwarantujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)