mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czarny Dunajec – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czarny Dunajec – najważniejsze atuty naszego przedsiębiorstwa

Najważniejszym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z działalności mechaników posiadających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną zaletą naszej firmy jest realizowanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić sporo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i wykonaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą drogę.

MOBILNY SERWIS OPON CZARNY DUNAJEC

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie zleceń u usługobiorców, a także na trasie, gdzie trudno o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CZARNY DUNAJEC – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego serwisu jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa opon w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZARNY DUNAJEC 24H

Jak widać, posiadamy ciekawą ofertę obejmującą sporo typów usług. Należy podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)