mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czarnków – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Czarnków – istotne zalety naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług specjalistów posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną istotną mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań całodobowo przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać ogumienia czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CZARNKÓW

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CZARNKÓW – Naprawa kół 24h

Kolejnym niezwykle ważnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa kół na trasie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZARNKÓW 24H

Jak widać, przygotowaliśmy bogatą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Należy podkreślić, że została ona opracowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów pojazdów. Oferujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

4.5/5 - (2 votes)