mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Czarne – serwis opon na trasie

Mobilna wulkanizacja Czarne – istotne zalety naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z usług mechaników mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są ciągle polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszej firmy jest wykonywanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszym usługom klient może zaoszczędzić dużo czasu i nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie wymieniać ogumienia jak również dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CZARNE

Należy też zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła prądu pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CZARNE – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie usługobiorcom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z kołami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi zleceniami:

– naprawa ogumienia w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz jego uzupełnianie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CZARNE 24H

Jak można zauważyć, przygotowaliśmy szeroką ofertę uwzględniającą wiele typów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Gwarantujemy skuteczny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)