mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ćmielów – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Ćmielów – kluczowe atuty naszego serwisu

Podstawowym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z pomocy fachowców posiadających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej złożonych zleceń u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną ważną mocną stroną naszej firmy jest realizowanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać podczas weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też późno w nocy. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić mnóstwo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON ĆMIELÓW

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania kół, sprężarkami oraz innymi urządzeniami do wykonywania zleceń wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR ĆMIELÓW – Wymiana opon 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszej firmy jest zapewnienie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi działaniami:

– naprawa kół w terenie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– kontrola ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– profesjonalna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR ĆMIELÓW 24H

Jak można zauważyć, posiadamy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych rodzajów pojazdów. Zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (2 votes)