mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ciężkowice – mobilny serwis opon

MOBILNA WULKANIZACJA CIĘŻKOWICE

Istotna mocna strona naszej firmy to zapewnianie usługobiorcom dostępu do rozległej oferty uwzględniającej zróżnicowane usługi, takie jak na przykład:

– naprawa ogumienia u usługobiorcy,
– okresowa i awaryjna wymiana gum na felgach,
– kontrola ciśnienia oraz pompowanie kół,
– skuteczna naprawa opon na miejscu awarii,
– wymiana kół z obręczami,
– nowoczesne wyważanie.

MOBILNY SERWIS OPON CIĘŻKOWICE

Jesteśmy więc w stanie pochwalić się szerokim zakresem wsparcia uwzględniającym różne prace. Nasze wsparcie jest kierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak też do przedsiębiorców reprezentujących różnorodne sektory gospodarki. Jesteśmy w stanie skutecznie poradzić sobie z naprawą mobilną ogumienia w autach osobowych, dostawczych jak również zestawach TIR.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CIĘŻKOWICE – Czemu nasza oferta jest godna uwagi?

Sporo klientów docenia wykonywanie przez nas pracy całodobowo, również w okresie świąt, weekendy i inne dni wolne od pracy, niezależnie od pory dnia. Nasze wsparcie eliminuje konieczność samodzielnej naprawy lub wymiany koła oraz przywożenia go do stacjonarnego warsztatu wulkanizacyjnego. Należy jedynie zaczekać na naszych specjalistów realizujących usługi z dbałością o ich optymalną jakość i efektywność.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CIĘŻKOWICE 24H

Do grona naszych atutów można zaliczyć zatrudnianie personelu mogącego się pochwalić rozległą wiedzą, doskonałymi kwalifikacjami oraz świetnymi umiejętnościami i wieloletnim doświadczeniem. Często bierzemy udział w różnych kursach sprawiających, że jakość naszych usług jest dopasowana do regularnie rosnących wymagań rynkowych.

Nie wolno zapominać o wyposażeniu naszego serwisu. Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w stosowne zasilanie oraz sprzęt do montażu, wyważania i innych form naprawy ogumienia na trasie albo u klienta. Nic więc dziwnego, że wspomniane zalety przekładają się na rozległe grono zadowolonych usługobiorców oraz na naszą ugruntowaną pozycję na rynku.

5/5 - (1 vote)