mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Cieszyn – mobilny serwis

Cieszyn to miejscowość województwa śląskiego zlokalizowana przy granicy z Czechami. Na jej terenie działalność prowadzi sporo instytucji oraz firm reprezentujących wiele ważnych branż. Poza tym gęstość zaludnienia jest wysoka w tym mieście. Bliskość wielu ważnych dróg oraz granicy kraju oznacza, że ruch pojazdów w regionie Cieszyna jest duży. Przekłada się to na większe zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne, takie jak na przykład nasz mobilny serwis ogumienia.

Mobilna wulkanizacja Cieszyn – najważniejsze atuty naszego serwisu

Wykonujemy zlecenia w okresie weekendowym, świątecznym oraz w późnych godzinach w nocy. Działamy więc w trybie 24/7 niezależnie od dnia. Nasza pomoc sprawia, że nie ma potrzeby transportu uszkodzonej opony do stacjonarnego punktu serwisowego. Wykonujemy naprawy u klientów oraz bezpośrednio na miejscu awarii.

W głównej mierze zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców mogących się pochwalić rozległą wiedzą, sporym doświadczeniem oraz świetnymi umiejętnościami praktycznymi. Regularne szkolenia sprawiają z kolei, że stale rozwijamy te atuty i utrzymujemy jakość naszych usług na bardzo wysokim poziomie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CIESZYN 24H

Nie należy zapominać o naszym innowacyjnym zapleczu technicznym. Korzystamy z profesjonalnego wyposażenia do montażu, wyważania i wulkanizacji. Posiadamy też sprężarki oraz inne narzędzia, a także własne źródła prądu. To wszystko sprawia, że skutecznie wykonujemy naprawy w terenie, nawet bez dostępu do tradycyjnych źródeł prądu.

Całodobowa wymiana ogumienia w pojazdach – Cieszyn

Ważną zaletą naszej firmy wulkanizacyjnej jest bogata oferta usługowa. Obejmuje ona na przykład poniższe działania:

  • skuteczna wulkanizacja ogumienia na trasie,
  • fachowe wyważanie kół w pojazdach,
  • sezonowa i awaryjna wymiana całych kół lub samych opon,
  • pompowanie oraz kontrola szczelności kół.
4.7/5 - (3 votes)