mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ciechanowiec – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ciechanowiec – najważniejsze atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są ciągle rozwijane w ramach nowoczesnych szkoleń. To pozwala na wykonywanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną ważną zaletą naszego przedsiębiorstwa jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszej pomocy mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu klient może zaoszczędzić dużo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie wymieniać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po dotarciu naszych fachowców i wykonaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CIECHANOWIEC

Trzeba również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz innymi sprzętami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też swoje źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u zleceniodawców, a także w terenie, gdzie ciężko o standardowe źródła zasilania.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CIECHANOWIEC – Naprawa ogumienia 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zapewnienie klientom dostępu do szerokiej oferty usługowej uwzględniającej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane między innymi z poniższymi pracami:

– naprawa kół na trasie albo u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CIECHANOWIEC 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Trzeba zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Gwarantujemy skuteczny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)