mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Ciechanów – mobilny serwis opon

Ciechanów to siedziba powiatu ciechanowskiego znajdującego się na terenie województwa mazowieckiego. Jest to miejsce zamieszkania wielu osób posiadających własne samochody, a także siedziba różnych firm, instytucji i podmiotów korzystających z różnych typów pojazdów. To z kolei oznacza, że na lokalnych drogach ruch samochodowy jest całkiem spory. Nasza firma obsługuje zmotoryzowanych klientów w zakresie szeroko pojętego mobilnego serwisu wulkanizacyjnego.

Bogaty zakres usług – mobilna wulkanizacja w Ciechanowie

Przygotowaliśmy rozległą ofertę obejmującą usługi, takie jak:

  • fachowa wymiana kół z felgami,
  • kontrola ciśnienia i pompowanie kół,
  • wymiana opon (awaryjnie lub sezonowo),
  • skuteczna naprawa ogumienia u klientów i w terenie,
  • precyzyjne i efektywne wyważanie kół w terenie.

Dysponujemy bardzo sporą ofertą, która została przygotowana dla klientów indywidualnych, firm, instytucji, a także pozostałych podmiotów reprezentujących różne branże. Oferujemy fachową pomoc pod względem wulkanizacji mobilnej w samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także zestawach TIR.

Mocne strony naszego serwisu

Wszystkie usługi wykonujemy całodobowo, również w okresie świątecznym i weekendowym, niezależnie od godziny (pracujemy również późno w nocy). To z kolei oznacza, że zapewniamy dojazd do zgłoszeń w trybie 24/7 przez cały rok. Nasza pomoc pozwala uniknąć samodzielnej naprawy, wymiany oraz przewozu uszkodzonych opon do stacjonarnych serwisów.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CIECHANÓW 24H

Korzystamy z samochodów dostawczych wyposażonych w specjalistyczny i fachowy sprzęt do wulkanizacji, wyważania, serwisowania i montażu ogumienia, a także do innych działań z zakresu serwisu opon poza stacjonarnymi warsztatami. Działalność mobilna jest możliwa między innymi dzięki przenośnym źródłom zasilania (akumulatory i agregaty).

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy oferują profesjonalne podejście do wszystkich powierzonych im zadań. Potrafimy więc bezproblemowo poradzić sobie z tradycyjnymi oraz bardziej złożonymi zleceniami wulkanizacyjnymi. Potrafimy regularnie poszerzać swoją wiedzę i zdolności dzięki braniu udziału w szkoleniach specjalistycznych.

4.5/5 - (2 votes)