mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chrzanów – mobilny serwis opon

Chrzanów to miejscowość powiatu chrzanowskiego położonego w województwie małopolskim. Jest to miejsce zamieszkania sporego grona indywidualnych posiadaczy własnych aut, jak również wielu firm i podmiotów korzystających z różnych typów samochodów. Nie powinien więc nikogo dziwić wzmożony ruch na lokalnych drogach. Nasza oferta została stworzona z myślą o zmotoryzowanych klientach z Chrzanowa i obejmuje ona szeroko pojęte serwisowanie ogumienia w pojazdach.

Atrakcyjna oferta usługowa – mobilna wulkanizacja w Chrzanowie

Rozległa oferta naszej firmy uwzględnia różne rodzaje usług, takie jak na przykład:

  • profesjonalna wymiana kół razem z felgami,
  • kontrola ciśnienia kół i jego uzupełnianie,
  • wymiana opon (sezonowo lub w razie awarii),
  • skuteczna naprawa ogumienia w terenie albo u klientów,
  • dokładne i skuteczne wyważanie kół w terenie.

Z naszej oferty mogą korzystać klienci indywidualni, różne firmy oraz instytucje reprezentujące różne branże. Nasze wsparcie jest powiązane z mobilną wulkanizacją w autach osobowych, dostawczych, ciężarowych, jak również pojazdach wchodzących w skład zestawów TIR (ciągniki siodłowe i naczepy).

Mocne strony naszej firmy

Wszystkie zadania wykonujemy całodobowo, również w okresie świątecznym i weekendowym, niezależnie od pory dnia (pracujemy też późno w nocy). Innymi słowy, potrafimy zapewnić dojazd do zleceń całodobowo przez cały rok. Dzięki nam można uniknąć naprawy, wymiany i transportu wadliwego ogumienia do stacjonarnego serwisu we własnym zakresie.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHRZANÓW 24H

Podczas realizacji zleceń korzystamy z pojazdów ze sprzętem do naprawy opon, wyważania, serwisu oraz montażu i innych działań wulkanizacyjnych realizowanych poza stacjonarnym serwisem. Potrafimy wykonywać pracę w miejscach pozbawionych elektryczności, dzięki własnym akumulatorom i agregatom.

Pracownicy naszego serwisu mogą się pochwalić wysokimi kwalifikacjami oraz profesjonalnym podejściem do zadań, które zostały im powierzone. Bezproblemowo radzimy sobie z nawet trudnymi i nietypowymi zleceniami.

5/5 - (1 vote)