mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Choszczno – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Choszczno – istotne atuty naszego serwisu

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie polepszane w ramach nowoczesnych kursów. To umożliwia realizowanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną istotną zaletą naszego serwisu jest realizowanie zadań w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać ogumienia czy tez dostarczać go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych fachowców i zrealizowaniu usługi, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CHOSZCZNO

Warto również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi elementami wyposażenia do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz innymi narzędziami do realizacji zleceń o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy też własne źródła zasilania pozwalające na wykonywanie pracy u usługobiorców, a także w terenie, gdzie trudno o standardowe źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CHOSZCZNO – Wymiana opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszej firmy jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc powiązaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest związane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch zestawów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– nowoczesna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHOSZCZNO 24H

Jak widać, posiadamy szeroką ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów pojazdów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w samochodach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)