mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chorzów – mobilny serwis

Chorzów to istotna miejscowość województwa śląskiego położona w pobliżu Katowic. Działalność prowadzi tu wiele firm oraz instytucji, które reprezentują różne branże. Ponadto zaludnienie tego miasta jest spore, ze względu na wielu mieszkańców. Bliskość różnych ważnych tras (w tym autostrad A1 i A4) sprawia, że ruch w regionie Chorzowa jest dość spory. To przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na usługi motoryzacyjne, w tym na nasz mobilny serwis ogumienia.

Mobilna wulkanizacja Chorzów – kluczowe mocne strony naszego serwisu

Przede wszystkim pracują u nas wyspecjalizowani fachowcy posiadający sporą wiedzę, duże doświadczenie i doskonałe umiejętności. Dzięki regularnym szkoleniom te zdolności są stale rozwijane, a to oznacza utrzymywanie jakości usług na wysokim poziomie.

Należy również zwrócić uwagę na nasz nowoczesny sprzęt. Korzystamy z profesjonalnego wyposażenia do montażu i wyważania, mobilnych sprężarek oraz pozostałych narzędzi i własnych źródeł prądu. To dlatego radzimy sobie z naprawami w terenie, gdzie nie ma dostępu do sieci elektrycznej.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHORZÓW 24H

Pracujemy w weekendy, święta i w godzinach nocnych. Oferujemy usługi 24/7 przez cały rok. Nasze wsparcie przekłada się na brak konieczności transportowania uszkodzonego ogumienia do serwisu stacjonarnego. Naprawę wykonujemy bowiem u klienta lub na miejscu awarii.

Całodobowa wymiana opon – Chorzów

Istotnym atutem naszego serwisu jest szeroki zakres świadczonych usług. Nasza oferta obejmuje między innymi poniższe działania:

  • efektywna naprawa opon na trasie lub u klienta,
  • awaryjna i sezonowa wymiana opon albo całych kół,
  • profesjonalne wyważanie kół,
  • kontrola szczelności i uzupełnianie ciśnienia powietrza w kołach.

Możemy się pochwalić szeroką ofertą. Korzystają z niej klienci indywidualni, firmy oraz inne podmioty korzystające z różnych rodzajów pojazdów. Obsługujemy auta osobowe, ciężarowe, dostawcze oraz pojazdy specjalne.

5/5 - (2 votes)