mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chojnice – mobilny serwis

Chojnice są miastem na obszarze województwa pomorskiego. Stanowią one siedzibę powiatu chojnickiego oraz miejsce działania różnych firm. Na obszarze Chojnic mieszka też sporo osób korzystających z własnych aut. Zarówno zmotoryzowani klienci indywidualni, jak również firmowi z Chojnic mają dostęp do naszych fachowych usług z zakresu mobilnego serwisu ogumienia.

Mobilna wulkanizacja Chojnice – mocne strony naszej firmy

Warto zwrócić uwagę na to, że zatrudniamy wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy dysponują sporym doświadczeniem, wiedzą i doskonałymi umiejętnościami praktycznymi. Biorą oni udział w regularnych szkoleniach pozwalających na stałe spełnianie rosnących wymagań rynkowych.

Zlecenia realizujemy w późnych godzinach nocnych oraz w standardowych godzinach w trybie 24/7. Działamy w dni robocze, podczas weekendów, świąt i innych dni wolnych od pracy. Nasze wsparcie sprawia, że nie ma konieczności przewozu uszkodzonych opon do stacjonarnej firmy.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHOJNICE 24H

Nie wolno zapominać o tym, że korzystamy z nowoczesnego wyposażenia. Posiadamy na stanie porządny sprzęt pozwalający na naprawę, wyważanie, montaż oraz szeroko pojęty serwis opon samochodowych. Dysponujemy też przenośnymi sprężarkami, własnymi akumulatorami i agregatami. Takie wyposażenie przekłada się na możliwość realizacji zleceń na trasie, nawet bez dostępu do standardowego zasilania z sieci elektrycznej.

Całodobowa wymiana oraz serwis ogumienia – Chojnice

Ważną zaletą naszej firmy jest spore zróżnicowanie ofertowe. Realizujemy wiele usług, takich jak na przykład:

  • wulkanizacja w terenie,
  • dokładne wyważanie,
  • sezonowa i awaryjna wymiana kół oraz samych opon bez felg,
  • kontrola szczelności i pompowanie kół.

Nasza ciekawa oferta usługowa powstała z myślą o osobach prywatnych, firmach oraz wielu podmiotach i instytucjach, które korzystają z wielu typów pojazdów mechanicznych. Realizujemy zlecenia z zakresu wulkanizacji mobilnej w autach ciężarowych, osobowych, dostawczych i pojazdach specjalnych.

5/5 - (1 vote)