mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chojna – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chojna – istotne mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście specjaliści, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z usług fachowców mających szeroką wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z szerokim doświadczeniem. Cechy te są regularnie rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na realizowanie tradycyjnych, a także bardziej skomplikowanych zleceń u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Kolejną istotną zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń w trybie całodobowym przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni wolnych od pracy czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszemu wsparciu zleceniodawca może zaoszczędzić sporo czasu oraz stresu, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła czy tez przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych mechaników i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CHOJNA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania kół, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do realizacji zadań o charakterze wulkanizacyjnym. Posiadamy również własne źródła zasilania umożliwiające wykonywanie zleceń u klientów, a także w terenie, gdzie trudno o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CHOJNA – Naprawa kół 24h

Kolejnym bardzo ważnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie zleceniodawcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej fachową pomoc związaną z ogumieniem. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z następującymi działaniami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku posiadania dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia kół oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHOJNA 24H

Jak widać, przygotowaliśmy ciekawą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona stworzona z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z wielu rodzajów samochodów. Gwarantujemy efektywny serwis kół w samochodach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)