mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chmielnik – mobilny serwis

Jesteśmy firmą mającą duże doświadczenie w sektorze terenowej naprawy ogumienia. Jesteśmy w stanie realizować zlecenia charakterystyczne dla warsztatów stacjonarnych. Odróżnia nas jednak fakt, że przyjeżdżamy do usługobiorców lub na trasę.

Porządny zespół wulkanizacyjny w Chmielniku

W naszej firmie pracują osoby, które są stosownie przeszkolone i idealnie znają się na zadaniach związanych z ogumieniem. Do ich dyspozycji oddajemy fachowe wyposażenie, które gwarantuje szybkie tempo i dużą dokładność pracy. To z kolei sprawia, że będziesz zadowolony z naszych usług.

Bogata oferta wulkanizacyjna dla każdego – skuteczne usługi całodobowe

Zatrudnieni przez naszą firmę wyspecjalizowani fachowcy wykonują zadania dla klientów indywidualnych, firm oraz innych użytkowników i właścicieli samochodów ciężarowych oraz zestawów TIR. Wsparcia mogą u nas szukać również właściciele samochodów osobowych, dostawczych, maszyn rolniczych, budowlanych, itp. Wszystkim proponujemy ofertę obejmującą działania, takie jak:

– naprawa oraz wulkanizacja pękniętych opon,
– wymiana opon na jednym komplecie obręczy,
– wymiana kół z felgami,
– fachowe wyważanie kół,
– kontrola ciśnienia i uzupełnianie go w kołach.

Wystarczy tylko kontakt telefoniczny, w celu zgłoszenia chęci skorzystania z naszej pomocy. Należy wspomnieć, że docieramy do zgłoszeń całodobowo przez cały rok, również w weekendy, dni świąteczne oraz pozostałe dni wolne od pracy, jak również późno w nocy. Serdecznie zachęcamy do wybrania naszej oferty.

5/5 - (1 vote)