mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chełmża – mobilny serwis

Mobilna wulkanizacja Chełmża – najważniejsze zalety naszego przedsiębiorstwa

Głównym atutem naszego serwisu są oczywiście fachowcy, którzy zostali przez nas zwerbowani. Korzystamy z działalności specjalistów posiadających rozległą wiedzę, wysokie kwalifikacje oraz doskonałe umiejętności idące w parze z wieloletnim doświadczeniem. Atuty te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych kursów. To pozwala na realizowanie standardowych, a także bardziej skomplikowanych zadań u klienta, a nawet bezpośrednio w terenie.

Następną kluczową mocną stroną naszego przedsiębiorstwa jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług możecie więc korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też w późnych godzinach nocnych. Dzięki naszym usługom zleceniodawca może zaoszczędzić dużo czasu oraz nerwów, ponieważ nie musi samodzielnie naprawiać koła jak również przywozić go do warsztatu stacjonarnego. Po przyjeździe naszych specjalistów i zrealizowaniu naprawy, możliwe jest udanie się w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CHEŁMŻA

Trzeba również zwrócić uwagę na nasze wyposażenie. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, procesu wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi sprzętami do realizacji zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również własne źródła energii elektrycznej pozwalające na wykonywanie pracy u klientów, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła prądu.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CHEŁMŻA – Naprawa opon 24h

Kolejnym niezwykle istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie klientom dostępu do rozległej oferty usługowej uwzględniającej profesjonalną pomoc powiązaną z oponami. Nasze wsparcie jest związane na przykład z następującymi pracami:

– naprawa kół w terenie lub u klienta,
– sezonowa i awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz ogumienia na felgach,
– kontrola ciśnienia opon oraz ich pompowanie,
– efektywna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHEŁMŻA 24H

Jak widać, posiadamy bogatą ofertę uwzględniającą sporo rodzajów usług. Należy zaznaczyć, że została ona opracowana z myślą o klientach indywidualnych, przedsiębiorcach oraz instytucjach, które korzystają z wielu typów aut. Oferujemy efektywny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, zestawach TIR i nie tylko.

5/5 - (1 vote)