mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chełmek – mobilny serwis opon

Mobilna wulkanizacja Chełmek – najważniejsze mocne strony naszego przedsiębiorstwa

Podstawowym atutem naszej firmy są oczywiście pracownicy, którzy zostali przez nas zatrudnieni. Korzystamy z pomocy specjalistów mających szeroką wiedzę, świetne kwalifikacje oraz doskonałe zdolności idące w parze z dużym doświadczeniem. Cechy te są stale rozwijane w ramach specjalistycznych szkoleń. To pozwala na wykonywanie tradycyjnych, a także bardziej złożonych zadań u zleceniodawcy, a nawet bezpośrednio na trasie.

Następną ważną zaletą naszego serwisu jest wykonywanie zleceń w trybie 24/7 przez cały rok. Z naszych usług mogą Państwo korzystać w czasie weekendów, a także dni świątecznych czy też późno w nocy. Dzięki naszej pomocy klient może zaoszczędzić sporo czasu i stresu, ponieważ nie musi we własnym zakresie naprawiać koła czy tez przywozić go do serwisu stacjonarnego. Po dotarciu naszych mechaników i wykonaniu naprawy, możliwe jest ruszenie w dalszą trasę.

MOBILNY SERWIS OPON CHEŁMEK

Należy również zwrócić uwagę na nasz sprzęt. Dysponujemy mobilnymi urządzeniami do montażu, wyważania opon, sprężarkami oraz pozostałymi urządzeniami do wykonywania zadań wulkanizacyjnych. Posiadamy również swoje źródła energii elektrycznej umożliwiające wykonywanie pracy u usługobiorców, a także na trasie, gdzie ciężko o klasyczne źródła energii elektrycznej.

MOBILNY SERWIS OPON TIR CHEŁMEK – Naprawa kół 24h

Kolejnym bardzo istotnym atutem naszego przedsiębiorstwa jest zagwarantowanie usługobiorcom dostępu do rozbudowanej oferty usługowej obejmującej profesjonalną pomoc związaną z oponami. Nasze wsparcie jest powiązane na przykład z poniższymi pracami:

– naprawa ogumienia w terenie lub u klienta,
– sezonowa oraz awaryjna wymiana kół (w przypadku korzystania z dwóch kompletów felg) oraz opon na felgach,
– sprawdzanie ciśnienia opon i jego uzupełnianie,
– skuteczna usługa wyważania.

MOBILNA WULKANIZACJA TIR CHEŁMEK 24H

Jak widać, posiadamy interesującą ofertę obejmującą sporo rodzajów usług. Trzeba podkreślić, że została ona przygotowana z myślą o klientach indywidualnych, firmach oraz instytucjach, które korzystają z różnych typów samochodów. Oferujemy profesjonalny serwis opon w pojazdach dostawczych, osobowych, ciężarowych i nie tylko.

5/5 - (1 vote)